O firmie

Witamy Państwa na naszej stronie.

Karczek_ze_spichrza“GAMA” Dubanowicz jest spółką jawną, na rynku działamy od 1996r.
Specyfiką naszej firmy jest rzetelność i uczciwość we współpracy z klientami oraz dostawcami. Jak sama nazwa firmy wskazuje, właścicielem firmy jest ojciec z synami co stwarza w firmie rodzinną atmosferę w której to obsługiwani są nasi klienci.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom 100% satysfakcji w wyborze towaru jak i zapewniamy obsługę z należnym szacunkiem. Dzięki takim wartościom obecnie w swojej ofercie posiadamy ponad 1000 produktów z wielu renomowanych firm z całej Polski. Oferujemy szeroki asortyment wędlin, każdego rodzaju mięsa, nabiału oraz od niedawna również pysznych ciast. Zaopatrujemy sklepy spożywcze, stołówki, restauracje, bary i inne punkty zbiorowego żywienia na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego jak i lubuskiego.

Naszą ambicją jest pozyskiwanie to coraz nowych odbiorców w czym pomaga nam wyspecjalizowany park maszynowy, który zapewnia utrzymanie łańcucha chłodniczego, tak aby klient otrzymał towar najwyższej jakości.

Duży nacisk kładziemy na relacje z klientami, czystość i higienę, tak aby klient po odwiedzeniu naszej placówki miał o nas pozytywne wrażenie. Aktualnie posiadamy 2 oddziały – w Oleśnicy oraz Opolu. Stały rozwój naszej firmy doprowadził do potrzeby rozbudowy naszego pierwotnego oddziału Oleśnickiego, nad czym aktualnie się skupiamy.

Rozbudowa pozwoli nam dalej się rozwijać i zapewnić naszym klientom obsługę jeszcze wyższej jakości.

Zapraszamy do współpracy!

„Handel istnieje tylko dzięki zaufaniu.”

Napoleon Bonaparte