O firmie

Witamy Państwa na naszej stronie.

 

Karczek_ze_spichrza„GAMA” Dubanowicz jest spółką jawną, na rynku działamy od 1996r. Specyfiką naszej firmy jest rzetelność jak i uczciwość we współpracy z naszymi klientami jak i dostawcami. Jak nazwa firmy wskazuje właścicielem firmy jest ojciec z synami co stwarza w firmie rodzinną atmosferę w której to obsługiwani są nasi klienci.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom 100% satysfakcji w wyborze towaru jak i mogli być obsłużeni z należnym szacunkiem. Dzięki takim założeniom obecnie w swojej ofercie posiadamy ponad 500 produktów z wielu renomowanych firm z całej Polski. Oferujemy szeroki asortyment wędlin wieprzowych, drobiowych jak i wołowych oraz mięsa wieprzowego, drobiowego jak i wołowego. Zaopatrujemy sklepy spożywcze oraz stołówki, restauracje, bary i inne punkty zbiorowego żywienia na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, wielkopolskiego.

Naszą ambicją jest pozyskiwanie coraz to nowych odbiorców w czym pomaga nam wyspecjalizowany park maszynowy który zapewnia utrzymanie łańcucha chłodniczego tak aby klient otrzymał towar najwyższej jakości.

Duży nacisk kładziemy na rozwój naszej firmy jak i czystość oraz higienę tak aby klient po odwiedzeniu naszej placówki miał o nas pozytywne wrażenie. W zajmowanym przez nas pomieszczeniu osiągnęliśmy apogeum możliwości co skłoniło nas do budowli nowej hurtowni. Będzie to nowoczesny obiekt spełniający wszystkie warunki stawiane przez obecne przepisy sanitarne jak i pozwoli nam na dalszy rozwój.

Zapraszamy do współpracy!

„Handel istnieje tylko dzięki zaufaniu.”

Napoleon Bonaparte